Gminny Wieczór Kolęd i Pastorałek

Miłą okazją do spotkania publiczności z lokalnymi artystami był koncert kolęd w Miejsko Gminnym Domu Kultury, w czasie którego zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Klimat świąteczno – noworoczny przywołały zespoły wokalne tj. Chór „Adoremus” działający przy kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Młp., Chór „Akordyka” z Bud Głogowskich, uczestnicy Dziennego Domu „Senior WIGOR” oraz uczniowie Zespołu Szkół w Głogowie Młp.

Wśród zespołów instrumentalno – wokalnych, licznie zgromadzonej widowni repertuar regionu rzeszowskiego („Kaczka pstra”, "Chojka”) zaprezentował ZPiT „Hanka”, a Grupa Teatru Niespodziewanego „Antynuda”  wraz z Kapelą  „Łubu Dubu” wprowadzili świąteczną atmosferę dzięki kolędom i pastorałkom ze starych śpiewników.

Podczas koncertu wystąpiła również Gminna Orkiestra Dęta oraz zespół „Ted Band Jazz Musik" działający przy Szkole Muzycznej.

IMGP7041 IMGP7036

IMGP7070 IMGP7084