Odbyły się młodzieżowe zawody sportowo pożarnicze

W dniu 17 czerwca w Kamieniu odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF.

Na zawody zgłosiło się siedem drużyn dziewczęcych i dziewięć chłopięcych. Gminę Głogów Małopolski reprezentowały młodzieżowe drużyny z OSP Przewrotne, OSP Pogwizdów Stary i OSP Hucisko. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze OSP rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach: ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza i musztra. Najlepsze zespoły otrzymały puchary i medale. Sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Jacek Nita z PSP w Rzeszowie.

Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

DZIEWCZĘTA:
1. MDP RACŁAWÓWKA
2. MDP NIECHOBRZ
3. MDP HUCISKO
4. MDP PRZEWROTNE
5. MDP FUTOMA
6. MDP ZABRATÓWKA
7. MDP HARTA

CHŁOPCY:
1. MDP RACŁAWÓWKA
2. MDP POGWIZDÓW STARY
3. MDP HUCISKO
4. MDP ZABRATÓWKA
5. MDP NIECHOBRZ
6. MDP PRZEWROTNE
7. MDP HARTA
8. MDP FUTOMA
9. MDP KIELNAROWA

Wyróżniono także najmłodszą druhnę Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Hucisko Justynę Rzeszutek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.