Nowy samochód dla uczestników ŚDS

Środowiskowy Dom Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej otrzymał fabrycznie nowy samochód. Nowoczesny, przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych i odpowiednio wyposażony 22. osobowy bus marki Mercedes będzie służył do codziennego przewozu uczestników terapii w ŚDS.

Nowy samochód  został wybrany w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego. Kosztował 295 tys. złotych. Największa część tej kwoty, bo aż 200 tys. złotych to dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pozostała kwota pochodzi z budżetu gminy Głogów Młp. Oficjalnego przekazania samochodu dokonał Burmistrz Paweł Baj oraz radni Rady Miejskiej w Głogowie Młp. podczas poniedziałkowej sesji.

Pojazd dofinansowano ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” - Likwidacja barier transportowych.

DSC 0021 DSC 0029

DSC 0033 DSC 0002