Zakończyła się budowa chodnika i ulicy ks. P. Skargi na Niwie

Na ulicy ks. P. Skargi na osiedlu Niwa zrealizowany został ostatni etap prac – położono asfalt, teren został uporządkowany. Inwestycja dotyczyła około 180 - metrowej ulicy łączącej ulice Szymanowskiego i Kościuszki. Gmina na ten cel przeznaczyła ponad 220 tys. złotych.

Zakończono również budowę chodnika dla pieszych przy ulicy Jana Pawła II na tym osiedlu. Nowo wybudowany chodnik znacznie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, a przede wszystkim dzieci i młodzieży korzystających z placu zabaw czy infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w terenie o dużym natężeniu ruchu. Inwestycja, była kolejnym etapem  zadania „Budowa drogi gminnej  nr 108352R w Głogowie Młp.”, a jej całkowita wartość wyniosła prawie 270 tysięcy złotych. Udział finansowy gminy w realizacji tej inwestycji wynosi 50%. Pozostałe środki to dofinansowanie z budżetu Wojewody Podkarpackiego.

Odbiór prac zaplanowano na 31 lipca br.

DSC 0002 DSC 00003

DSC 0004 DSC 0005