Ferie w Gminie Głogów Małopolski

Już w sobotę 14 stycznia dzieci i młodzież z woj. podkarpackiego rozpoczną zimowy wypoczynek.

Nie wszyscy jednak mogą wyjechać i aktywnie spędzić wolny czas poza domem, dlatego w naszej gminie przygotowano szereg atrakcji dla uczniów pozostających w domach. Zapraszamy do udziału w zajęciach rekreacyjno – edukacyjnych, kulturalnych czy sportowych jakie oferują gminne ośrodki.

Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Młp.
MGDK organizuje dwa turnusy ferii dla uczniów szkół podstawowych (klasy 1 - 6) w następujących terminach:  1 turnus – 16 - 20.01.2017 r., 2 turnus – 23 - 27.01.2017 r. W programie znajdują się m.in.: wyjazdy do kina (Zorza, Kino 6D), wyjazd do Teatru  Maska w Rzeszowie, Kinder Planeta, Muzeum Historii i Miasta Rzeszowa, Muzeum Mleczarstwa, Muzeum Lalek, Centrum Zabaw „Kolorowy Świat”, wyjścia na basen i lodowisko. Więcej informacji pod numerem telefonu: 17 85 16 710 i www.mgdk.pl.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Młp.
Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej OSiR przygotowanej dla dzieci  i młodzieży z całej gminy. W okresie ferii szkolnych ceny jednorazowych biletów indywidualnych uprawniających do korzystania z krytej pływalni  w dniach od poniedziałku do piątku przez dzieci i młodzież – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ponadgimnazjalnych dziennych dysponujących legitymacją szkolną wynosić będzie: 3,50 zł/godz. Dodatkowo w okresie ferii ceny biletów uprawniających do korzystania lodowiska „Biały Orlik” będą obniżone.

Ośrodek Caritas „Centrum Promocji Obszarów Natura 2000” w Budach Głogowskich
Ośrodek Caritas w Budach Głogowskich zaprasza dzieci i młodzież do udziału w nieodpłatnym zimowym wypoczynku  w dniach 23 - 25 stycznia w godzinach 8.00 – 15.00. W programie szereg atrakcji, m.in. spotkania ze znanymi ludźmi (Iwona Nieroda - mistrzyni świata w kick-boxingu), konkursy, gry i zabawy oraz posiłek. Więcej informacji pod numerem telefonu: 17 85 19 193
Serdecznie zapraszamy !