Nazwa dla lasku przy ulicy Sosnowej

Burmistrz Głogowa Małopolskiego ogłosił konkurs, którego celem jest wybranie nazwy dla lasku przy ulicy Sosnowej w Głogowie Małopolskim.

Lasek zlokalizowany jest na rozjeździe dróg w kierunku miejscowości Zabajka i Budy Głogowskie. Jest to teren przeznaczony do zagospodarowania na cele rekreacyjno - wypoczynkowe. Nazwa powinna kojarzyć się lub być związana z Głogowem Małopolskim i terenem lasku. Propozycje na nazwę składać mogą mieszkańcy gminy Głogów Małopolski, uczniowie wraz z nauczycielami wszystkich szkół z terenu gminy, a także formalne lub nieformalne organizacje.

Zgłoszenia należy składać na Formularzu Konkursowym stanowiącym załącznik nr 2 do Ogłoszenia o Konkursie listownie, osobiście w Urzędzie Miejskim w Głogowie Małopolskim, ul. Rynek 1 lub przesłać skan za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród dostarczonych propozycji mieszkańców Komisja Konkursowa powołana przez Burmistrza Głogowa Małopolskiego dokona wyboru najlepszej propozycji na nazwę lasku.

Termin zgłaszania propozycji konkursowych na nazwę lasku upływa 15 maja br. o godzinie 15.00.

regulamin konkursu: pobierz

formularz zgłoszeniowy: pobierz